fbpx

Zapraszamy na organizowane kursy i szkolenia!

Europejskie Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe „Vademecum” w Nysie

Podnoszenie kwalifikacji i zdobywanie nowych umiejętności jest niewątpliwie gwarancją sukcesu. Wiedząc jak istotny jest rozwój zawodowy i wyrażając nadzieję, że inwestycja w człowieka stanowi cel nadrzędny rozwoju  współczesnego człowieka  utworzono  z dniem 1 stycznia 2009 roku wpisem do prowadzonej przez Burmistrza Nysy ewidencji działalności gospodarczej pod numerem 14793 Europejskie Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe „Vademecum”.    

 

Głównym celem Europejskiego Centrum Edukacyjno-Szkoleniowego „Vademecum”  jest prowadzenie różnorodnych form doskonalenia umiejętności, podnoszenia wiedzy i kwalifikacji. Szkolenia takie najczęściej są organizowane w obszarach dotyczących podnoszenia kompetencji związanych z wykonywaną pracą i określonym stanowiskiem.

 

Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm oraz instytucji publicznych. Za każdym razem jest ona dostosowywana indywidualnie do potrzeb klienta. Zajęcia realizowane są w Nysie, ul. Poznańska 1  w budynku Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej z wykorzystaniem nowoczesnych technologii nauczania. Wszystkie zajęcia odbywają się zawsze w jednym budynku, nieopodal centrum miasta w doskonale wyposażonych salach dydaktycznych. Na terenie budynku słuchacze mają swoje strefy wypoczynku (zewnętrzną i wewnętrzną), gdzie mogą odpocząć, zjeść drugie śniadanie czy wypić kawę. Istnieje tu także możliwość skorzystania z pełnego dostępu do bezprzewodowego Internetu (HOTSpot). Wykładowcy prowadzący zajęcia to praktycy z dużym doświadczeniem, prowadzący zajęcia w miłej, przyjaznej  atmosferze,  w sposób zrozumiały i przystępny dla Słuchaczy. 

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom pedagogów dostrzegających potrzebę ciągłego doskonalenia swoich umiejętności utworzono Europejskie Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe „Vademecum” utworzyło Placówkę Doskonalenia Nauczycieli „Vademecum”. Na mocy Uchwały Zarządu Województwa Opolskiego nr 738/2011 z dnia 27 maja 2011 r. została wpisana do ewidencji niepublicznych placówek doskonalenia nauczycieli, prowadzonych przez Samorząd Województwa Opolskiego Placówka Doskonalenia Nauczycieli „VADEMECUM” z siedzibą w Nysie, ul. Poznańska 1. Nadzór pedagogiczny nad Placówką sprawuje Opolski Kurator Oświaty. Terenem działania Placówki jest obszar Rzeczypospolitej Polskiej. 
        

Celem placówki jest: organizowanie i prowadzenie działalności na rzecz doskonalenia zawodowego nauczycieli i kadry kierowniczej szkół i placówek oświatowych oraz pracowników samorządów terytorialnych zarządzających oświatą w zakresie wiedzy i umiejętności zgodnych z założeniami zreformowanego systemu oświaty.

 

 

www.vademecum.nysa.pl

Podgląd nauki w Vademecum

 

Jesteś ciekawy jak wygląda nauka w Vademecum?
zobacz LINK


Współpraca z biznesem

     Europejskie Centrum Nauki "Vademecum" w celu zapewnienia swoim słuchaczom najwyższego poiomu świadczonych usług edukacyjnych ściśle współpracuje z następującymi jednostkami

Więcej >>>  

Wyróżnienia

 

    edukacji 2021 logo 400  Logo regular 2020

Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna w Podkowie Leśnej Punkt Konsultacyjny w Nysie

więcej...

Wynajem sal

więcej...

Europejskie Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe „Vademecum”
w Nysie

więcej...

Kursy i szkolenia

 
Zapraszamy do zapoznania się
z aktualnym harmonogramem szkoleń 
Więcej