Technik administracji

Forma szkoły: Kwalifikacyjny Kurs Zawodowy (KKZ)

Tryb nauczania: Zaoczny

Nazwa zawodu i symbol cyfrowy: Technik administracji – 334306

Kwalifikacje: K1: Obsługa klienta w jednostkach administracji (EKA.01)

Czas trwania: 854h + praktyka 140h

Koszt: 3000 zł*

* Uwaga! Istnieje możliwość płatności ratalnej

Umożliwiamy każdej osobie rozłożenie płatności na raty. Jest możliwość rozłożenia na maksymalnie 10 miesięcznych rat.  Nie korzystamy z żadnych instytucji pośredniczących, płatność rozkładamy na raty bez odsetek.

Technik administracji zajmuje się pracami związanymi z gromadzeniem oraz obiegiem dokumentacji i informacji zgodnie z instrukcją kancelaryjną w urzędach administracji publicznej i w przedsiębiorstwach, w tym informacji o charakterze ekonomicznym i statystycznym. Sporządza sprawozdania i protokoły posiedzeń i zebrań. Ważnymi zadaniami technika administracji są: opracowywanie projektów aktów administracyjnych, prowadzenie postępowania kończącego się wydaniem decyzji administracyjnej, a także przygotowywanie projektów umów cywilnoprawnych. Zajmuje się również planowaniem i organizowaniem narad, zebrań, konferencji i sesji. Prowadzi podstawową dokumentację księgową, planuje koszty i przychody, gospodaruje majątkiem oraz nadzoruje innych pracowników.

Możesz pracować w administracji rządowej, jednostkach samorządu terytorialnego, przedsiębiorstwach, organizacjach społecznych.

To proste: wypełnij i wyślij formularz rejestracji online. Możesz wybrać konkretny zawód, albo zaznaczyć „wybierz kierunek później”. Po otrzymaniu formularza, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Co zyskasz uczęszczając na kwalifikacyjny kurs zawodowy w Vademecum?

• będziesz pracować w nowoczesnych salach
  • zdobędziesz cenne doświadczenie już w trakcie nauki

Zgłoś swoje zainteresowanie ofertą i promocjami

obowiązującymi w bezpłatnej Medycznej Szkole Policealnej Vademecum w Nysie w wygodnej dla Ciebie formie!

Biuro rekrutacji skontaktuje się z Tobą we wskazanym terminie i przestawi ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!