Rekrutacja TRWA! Zapisz się na wymarzony kierunek już dziś!

LICEUM Ogólnokształcące

 

 

Oni już odebrali swoje TABLETY we wrześniu!
 
Nie przegap!
Ty również możesz odebrać teraz swój TABLET.
 
Co należy zrobić?
Każdy kto w terminie do 7 lutego 2021 zapisze się do BEZPŁATNEGO Liceum Ogólnokształcącego Vademecum w Nysie i rozpocznie naukę od lutego 2021, otrzyma w prezencie Tablet, który ułatwi mu zdalną naukę w czasach pandemii.
 
To już ostatnie dni promocji! Zarejestruj się online i doślij nam dokumenty.

 

Kopia Kopia Kopia Kopia Kopia Bez tytułu

 

Liceum Ogólnokształcące dla dorosłych to droga w kierunku własnego rozwoju osobistego. Brak średniego wykształcenia jest przeszkodą w uzyskaniu lepszej pracy lub intratnego awansu zawodowego. LO dla dorosłych to szansa dla tych wszystkich, którzy przerwali naukę w szkole dziennej, podjęli pracę ale teraz na rynku pracy są mało konkurencyjni.

 

Kto może się uczyć w LO dla dorosłych: każdy, kto ukończył gimnazjum, ośmioletnią szkołę podstawową, bądź zasadniczą szkołę zawodową.

 

Czas trwania LO: nauka w tego typu szkole trwa cztery lata (8 semestrów) i zapewnia dobre przygotowanie do egzaminu maturalnego. Wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna wspiera uczniów w procesie przygotowania się do egzaminu maturalnego.

 

Profile kształcenia: LO Vademecum jako jedna z nielicznych oferuje ciekawe profile kształcenia. Są to:

Po ukończeniu LO dla dorosłych Vademecum masz pierwszeństwo w przyjęciu na studia licencjackie WSTH lub do Policealnej Szkoły Zawodowej Vademecum. Obie te placówki mieszczą się w tym samym budynku szkolnym co LO dla dorosłych Vademecum.

 

Zalety nauki LO dla dorosłych Vademecum Nysa:

  1. Nauka w LO Vademecum jest wzbogacana dodatkowymi bezpłatnymi zajęciami wzbogacającymi wiedzę w danym obszarze kształcenia w ramach ciekawych profili jakie wybierzesz przy rekrutacji.
  2. Posiadamy 18 letnie doświadczenie w kształceniu osób dorosłych
  3. Profesjonalna kadra nauczycieli zadba o Twoje optymalne przygotowanie do matury
  4. Zajęcia odbywają się w Nysie, ul. Poznańska 1 w budynku Wyższej Szkoły Teologiczno-Humanistycznej z wykorzystaniem nowoczesnych technologii nauczania. Wszystkie zajęcia odbywają się zawsze w jednym budynku, nieopodal centrum miasta w doskonale wyposażonych salach dydaktycznych.
  5. Posiadamy nowe sale do zajęć zdalnych, które są wykorzystywane w sytuacji braku możliwości prowadzenia zajęć systemem tradycyjnym
  6. Nasz sekretariat jest w miejscu prowadzenia zajęć - to tu uczniowie mogą załatwić wszystkie bieżące sprawy (pobrać zaświadczenia, skorzystać z ksero) bez konieczności przemieszczania się w inną część miasta.
  7. Na terenie budynku słuchacze mają swoje strefy wypoczynku (zewnętrzną i wewnętrzną), gdzie mogą odpocząć, zjeść drugie śniadanie czy wypić kawę. Istnieje tu także możliwość skorzystania z pełnego dostępu do bezprzewodowego Internetu (HOTSpot).
  8. Zapewniamy możliwość kształcenia na wielu poziomach edukacyjnych. Po ukończeniu LO i zdaniu matury możesz bez egzaminów rozpocząć studia licencjackie lub jednolite 5 letnie studia magisterskie.
  9. Jesteśmy przyjazną uczniom placówka edukacyjną z chętnymi do pomocy pracownikami administracyjnymi i nauczycielami.

 

Podgląd nauki w Vademecum

 

Jesteś ciekawy jak wygląda nauka w Vademecum?
zobacz LINK


Współpraca z biznesem

     Europejskie Centrum Nauki "Vademecum" w celu zapewnienia swoim słuchaczom najwyższego poiomu świadczonych usług edukacyjnych ściśle współpracuje z następującymi jednostkami

Więcej >>>  

Wyróżnienia

 

    edukacji logo 2020 200  Logo regular 2020

Wyższa Szkoła Teologiczno-Humanistyczna w Podkowie Leśnej Punkt Konsultacyjny w Nysie

więcej...

Wynajem sal

więcej...

Europejskie Centrum Edukacyjno-Szkoleniowe „Vademecum”
w Nysie

więcej...